DEVLAS KURUMSAL

1960 yılından bu yana türk lastik piyasasının içinde olan Özankaralılar lastik kaplama san. Tic. Ltd. Şti. 1975 yılında sıcak kaplama,1995 yılında otobüs kamyon lastiği soğuk sistem tesislerini hayata geçirdi. İş makinesi lastik yenileme konusunda retreading sistemi ile bir ilki başlatan Özankaralılar 2010 yılında iş makinesi soğuk kaplama, 2013 yılı başı itibarıyla da orbitread teknolojisini müşterilerine sunmuştur.


Bu sayede farklı bir çok teknoloji yi aynı çatı altıda barındıran bir firma olarak kalite, fiyat ve servis garantisi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam eden Özankaralılar soğuk, sıcak, orbitread, retreading ve iş makinası lastik kaplama alanında modern üstün teknolojisi ile dünya standartlarında hizmet vermektedir.


Firmamız servis araçlarıyla yerinden alınan lastikleri özenle ve titizlikle kapladıktan sonra yine firmamıza ait servis araçlarıyla yerine teslim etmektedir. Yılların birikimi ile yenilenen lastikler işçilik ve malzeme hatalarına karşı üretim tarihinden itibaren bir yıl süre ile garantili olarak üretilmektedir. "DEVLAS" Öz Ankaralılar Kuruluşudur.

VİZYON


Faaliyet gösterdiğimiz sektör ve coğrafyada lider olmak.

MİSYON


Kalite anlayışımızı sürekli geliştirerek, kaliteli hizmet vermek, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve ülkemize katma değer yaratmak.